Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

9 czerwca 2026 roku - Piknik rodzinny przy "Medyku" - relacja.

 

Przedsięwzięcie pod nazwą: „Piknik rodzinny przy Medyku” organizowane jest corocznie od 2023 roku. Wydarzenie w kolejnych latach było realizowane pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego. Również w bieżącym roku impreza przy „Medyku” została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.
Celami spotkania były:
- integracja społeczności lokalnej – zacieśnianie więzi między dziećmi, rodzicami i nauczycielami w przyjaznej, nieformalnej atmosferze;
- promowanie zdrowego stylu życia i relaksu;
- wspieranie aktywności i kreatywności dzieci – dzięki zorganizowanym zabawom, konkursom i animacjom;
- budowanie pozytywnego wizerunku Placówki – jako miejsca przyjaznego, wspierającego rozwój uczniów/słuchaczy i dobre relacje z rodzinami.
Przebieg imprezy/pikniku w godzinach 12.00-15.00 był następujący:
Wychowankowie Bursy SWŁ wraz z opiekunami zadbali o organizację miejsca spotkania, przygotowali tor zabaw dla dzieci. Wychowankowie Bursy SWŁ wraz z opiekunami zadbali o organizację miejsca spotkania, przygotowali tor zabaw dla dzieci. Młodzież z Bursy SWŁ uatrakcyjniła imprezę oprawą muzyczną. Imprezę zgodnie z przyjętym scenariuszem poprowadziła Pani Paulina Kołodziejska  reprezentująca PCAS w Tomaszowie Mazowieckim.
Na wstępie Pan Dyrektor Cezary Klimek powitał zebranych gości, rodziny i partnerów wspierających imprezę. Następnie można było skorzystać z przygotowanych atrakcji „Dla małych i dużych”. Dzieci i ich opiekunowie mieli przygotowany słodki poczęstunek, napoje, watę cukrową i popcorn bez ograniczeń. Był też grill z pysznościami na bieżąco. W przygotowanie i obsługę zaangażowali się wszyscy pracownicy szkoły.
Słuchacze wraz z nauczycielami poszczególnych kierunków kształcenia przygotowali stoiska oferujące róże zabawy i relaks:
Technik masażysta – masaże relaksacyjne i porady;
Technik usług kosmetycznych – makijaż dla małych i dużych;
Higienistka stomatologiczna – pokazy, porady i kolorowanki;
Terapeuta zajęciowy – prace plastyczne, m.in. wykonywanie kartek.
Bursa SWŁ – wychowankowie przygotowali stanowisko z tatuażami, bańkami mydlanymi i warkoczykami. Było również czytanie na leżakach i relaks na kocach piknikowych, spotkanie ze strażakami i policją. Piknik uświetniła swoimi występami Pani - szczudlarka.
Można było uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy prowadzonym przez Pana Krzysztofa Batorskiego oraz dokonać pomiaru poziomu cukru i uzyskać porady przy stoisku Stowarzyszenia Diabetyków w Tomaszowie Mazowieckim. Natomiast Studio tańca Dance Fit Center Latino – Pan Witold Pągowski przygotowało pokaz taneczny. Ciekawą i pouczającą atrakcją była wystawa kolekcji lalek i prelekcja Pani Moniki Rybarczyk. Całe spotkanie dokumentowała fotograf Pani Maria Adamska.
Parterami wydarzenia byli:
Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowiecki;
Ochotnicza Straż Pożarna w Białobrzegach;
Stowarzyszenie Diabetyków w Tomaszowie Mazowieckim;
CRE WŁ w Piotrkowie Trybunalskim Biblioteka Pedagogiczna filia w Tomaszowie Mazowieckim.
Patronat medialny sprawowali: Tomaszowski Informator Tygodniowy i RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki.

Relacja FB: https://www.facebook.com/CkuSwlWTomaszowieMaz

Relacja TIT FB: https://www.facebook.com/tygodnikTIT

Relacja RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki: https://www.rmfon.pl/stacja/rmf_maxxx_tmz